Менський санаторій Остреч
Тел. (096) 322-00-00
Факс (04644) 2-14-00
 

Новости

25.06.2020
Внимание - объявления!

25.03.2019
Внимание - скидка 20% на оздоровление!

27.08.2018
В Менському санаторії «Остреч» розпочинає роботу реабілітаційне відділення після радикальної терапії з приводу онкологічних захворювань

19.04.2017
Моя история борьбы с артритом.
Погода

Отзывы о санатории

20.07.2018 | Надежда - Киев

Какая сумма на лечение заложена в калькуляцию? Если из перечня на лечение мне ничего не подойдёт по моим заболеваниям, какое мне предоставят лечение, если оплачена путевка? Какие льготы для инвалидов 2 группы?)

Если вы едете по путевке от государства, в договоре который вы заключаете с управлением защиты труда, прописывается сумма, которая заложена в калькуляцию. Если Вас направляют в наш санаторий, ето значит что мы имеем все необходимое для лечения вашего заболевания. У нас нет льгот.

С уважением, администрация!

**********
19.07.2018 | валя - Борзна

Доброго дня! Дякую адмінітрації ,що виправили деяки незручності. І створили комфорт і затишок для віпочинку.

**********
18.07.2018 | микола - чернігів

Шановна адміністрація! Дуже дякуємо вам ,що відповідаєте на питання своїх відпочивальників.Що ви стали дослухатись що турбує людей.І що на наступний рік люди виберуть для відпочинку саме ваш санаторій.

Доброго дня! Ми робимо все можливе, щоб нашим відпочиваючим було комфортно. Дуже вдячні Вам за те, що Ви вибрали наш санаторій. Будем раді бачити Вас знову! З повагою, адміністрація!

**********
13.07.2018 | орест - львів

Шоновна пані завідувачка!Чи можна відпочити сім днів за свої кошти у вашому санаторії? І чи можливе відвідування басейну, але бажано безкоштовно.Я так розумію це все має входити в суму 450.Чемно вам дякую за відповідь.

Доброго дня! Ви можете в нас відпочити попередньо забронювавши номер. Забронювати номер ви можете за тел. 096-322-00-00 - реєстратура. З 09.00 до 14.00 години відвідування басейну безкоштовно. З повагою, адміністрація!

**********
13.07.2018 | зіна - чернігів

Шановна адміністрація!дайте відповідь на питання.Відпочивальник заїхав у понеділок як потрапить до лікаря коли він прийде невідомо коли? Людина приїжала за свої кошти. І хоче відпочить тиждень.Але відвідувать процедури без призначення лікаря неможна.Бо говорять лікаря чекають до 8години вечора.І чи працює магазин? Я вас прошу не видаляйте тупо.За соц сетями і так зрозуміло ,що у вас повний бардак.Але все ж таки будьте уважними до своїх відпочивальників.

Доброго дня! Ліікарі працюють в понеділок, середу і пятниця  з 09.00 до 14.00 год, у вівторок і четвер з 14.00 до 17.00 год, але можете працювати поки на прийме всіх бажаючих, в суботу з 09.00 до 13.00 год. Магазин працює у всі дні, окрім неділі, з 09.00 до 17.00 години. З повагою, адміністрація!

**********
13.07.2018 | Света - Сосница

Скажите а у вас на кухне плитки работают или еду где то так готовят а потом привозят, а то еда уже который день холодная подаеться за что деньги платили непонятно?. Отзывы читала и знаю что плохие вы сразу удаляете ни на один вопрос не ответили.

Добрый день! У нас на кухне готовиться вся еда. Спасибо вам за вашу активность. Мы постараемся устранить ету проблему. С уважением, администрация!

**********
12.07.2018 | валя - київ

Чи є у двомісних номерах друго корпусу холодильники та телевізори?

Доброго дня! Так, в двохмісних номерах другого корпусу є і холодильники, і телевізори. З повагою, адміністрація!

**********
12.07.2018 | Олена - Ніжин

Процедури проводять на вихідних?

Доброго дня! Процедури в санаторію проводять у всі дні тижня, крім неділі.З повагою, адміністрація!

**********
12.07.2018 | Ірина - м.Сновськ

Доброго дня. Хочемо відправити в Ваш санаторій двох дітей: 7 і 9 років для лікування органів зору та скаліозу. Чи можливо, що діти будуть проживати без супроводу дорослого ( за умови якщо вони будуть самі відвідувати необхідні кабінети, столову тощо)? Яка ціна проживання з харчуванням та лікуванням на одну дитину на добу? Коли краще приїздити( вихідний день чи будній)? Чи є якісь розваги для дітей ( можливо дозвілля в групах , вихователі тощо)? Дякую за відповідь

Доброго дня! На даний момент без супровіду дітей ми не приймаємо, оскільки за ними повинен бути цілодобовий нагляд. Вартість перебування в нашому санаторії для дитини за добу становить 350,00 грн. В цю суму входить лікування, харчування і проживання. Приїзджайте в любий зручний для Вас день. З повагою, адміністрація!

**********
12.07.2018 | маша - киев

Вопрос! Сколько раз кормят в столовке? И что входит в меню? Благодарю за чистосердечный ответ.

Добрый день! В санатории - 3-х разовое питание.  С уважением, администрация!

**********
09.07.2018 | Нина - Чернигов

Добрый день!Скажите пожалуйста, как доехать с Мены до санатория?

Добрый день! Каждый день, кроме воскресенья, в 08 ч.30 мин.  с Центральной площи Мены отправляеться автобус в санаторий. В остальное время вы сможете доехать только местным транспортом (такси). С уважением, администрация!

**********
27.06.2018 | Ярослав - Семеновка

Здравствуйте. Интересно, а в каком году открылся санаторий "Остреч"?

Добрый день! Санаторий "Остреч" работает с 1979 года. С уважением, администрация!

**********
24.06.2018 | алла - конотоп

отдыхала здесь в 1999 году, очень понравилось, приятные воспоминания остались до сегодня.

**********
21.06.2018 | Тетяна - Фурси, Білоцерківський р-н

Доброго дня.Скажіть будь ласка в суботу врач приймає і до котрої години. Дякую.

Доброго дня! По суботам лікар приймає з 09.00 до 13.00 години. З повагою, адміністрація!

**********
21.06.2018 | Ирина - Киев

Доброго дня!Скажіть,будь ласка,чи лікують у вашому санаторії псоріатичний артрит і як ефективно?

Доброго дня! Одним із профілем лікування в нашому санаторії є захворювання кістково-м`язової системи. Якщо ваша хвороба відноситься до цієї групи захворювань, тоді ми зможемо Вам допомогти. З повагою, адміністрація!

**********
18.06.2018 | Оксана - Чернигов

Здравствуйте. Есть ли в одноместных номерах первого корпуса телевизор и холодильник? WI-FI есть везде или по-прежнему только возле библиотеки. Заранее спасибо

Добрый день! В  одноместных номерах есть все необходимое для комфортного проживания. WI-FI  есть только возле библиотеки. С уважением, администрация!

**********
15.06.2018 | Лариса - Чернігів

Дякуємо, за швидке реагування та вирішення проблеми щодо лікування органів зору. Дитинка лікується загально і паралельно лікуємо короткозорість. У нас надія лише на Вас, на Ваш санаторій, бо в Україні їх одиниці, майже не лишилось. Дуже б хотілось, щоб цей санаторій процвітав і працював безперебійно багато років!

Це Вам дякуєм, що вірите в наш заклад! Дякуєм, що швидко зреагували. Ми завжди стараємось робити все неохідне, щоб нашим відпочиваючим було комфортно й затишно. Дуже дякуєм, що Ви вибрали наш заклад. Ми дуже раді будем бачити Вас знову! Приїзжайте! З найкращими побажаннями, адміністрація!

**********
13.06.2018 | Лариса - Чернігів

Коли можна направити дитину на огляд до офтальмолога? До якого кабінету і коли він приймає?

Доброго дня! Лікар-офтальмолог приймає у віторок і четвер, з  9.00 до 13.00, кабінет №91. З повагою, адміністрація!

 

**********
12.06.2018 | Лариса - Чернигов

Доброго дня! Відпочиває дитина в санаторії. Все подобається, процедури, дозвілля, харчування, природа. Але ж ми іхали з надією лікувати короткозорість. Терапевт санаторію прописав консультацію лікаря-офтальмолога, якого, нажаль, в санаторії вже немає. Чи все ж такі є можливість запросити лікаря?

Доброго дня! Вам надали недостовірну інформацію. Лікар-офтальмолог в нас працює, і він буде надавати консультацію всім бажаючим. З повагою, адміністрація!

**********
11.06.2018 | Ольга - г. Чернигов

Добрый день.От профсоюза дали путёвку "матери и ребёнка" , что в неё входит? Ребенку 8 лет. И где разместят?

Добрый день! В путевку  входит питание, лечение и проживание, как для матери, так и для ребенка. Поселяют в первом корпусе. С уважением администрация!

**********
Страницы 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  

Оставьте свой отзыв

*